Sineklik Tamiri Servisi

Gündelik yaşamda çok farklı türden gereksinimler için kullanılan çok değişik türden objeler bulunuyor. Öylesine olan objeler var ki insanların yaşam kalitesini ve konfor alanını ciddi anlamda kolaylaştırıyor. Sineklik de bu tür objelere verilebilecek olan örneklerin başında geliyor. Sineklikler bilindiği gibi camlara, balkon kapılarına yerleştirilen ve yaz aylarında insanların bulunduğu iç mekanlara sinek girmesini önleyen temelde ince tel kafesten bir yapısı olan ürünlerdir.

Bulunulan mekana göre ebatlandırılarak takılırlar. Özellikle sineğin yoğun olduğu her yerde tam anlamı bir kurtarıcı niteliğinde olan objelerdir. Lakin bu ürünlerde de çok farklı sebeplerden ötürü bir süre sonra aşınma, delinme, yıpranma gibi durumlar ortaya çıkabilir. O zaman da tek yapılması gereken şey Sedef Alüminyum olarak bizimle iletişime geçilmesidir. Firmamız bölgemiz genelinde sineklik tamiri denilince ilk akla gelen adreslerin başında gelir. Uzman ve deneyimli bir kadro ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Sineklik Tamiri Nasıl Yapılır

Sineklik tamiri servisi olarak firmamız böyle bir şeye ihtiyaç duydukları zaman hiç vakit kaybetmeden ister Whatsapp hattı üzerinden, ister telefon ederek, ister bizzat adresimize gelerek talepte bulunabilirler. Sonrasında gelen talebe istinaden ilgili ekibimiz müşterimizden bilgileri aldıktan sonra hiç zaman kaybetmeden müşterinin adresine giderek, uzun süre benzer bir sorun yaşanmayacak şekilde sorunu giderir. Son kontrolleri yapar. Müşterinin onayını alan ekibimiz daha sonra müşterinin adresinden ayrılır.

Firmamız sineklik tamiri konusunda hem evlere, hem de her tür işletmeye büyük küçük, az çok demeden hizmet verir.

Sineklik Tamiri Servisi Fiyatları

Sineklik tamiri servisi fiyatlarımız da son derece uygundur. Sinekliğin büyüklüğüne ve yapılacak hizmetin kapsamına göre bir fiyat belirlenir. Akabinde de bu rakam müşterilerimize söylenir. Baştan onay alındıktan sonra da süreç başlar. Ödeme biçimleri ise kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile ödeme, elden nakit ödeme, firma hesap numarasına ödeme biçimindedir. Müşterilerimiz istedikleri yöntemle ödeme yapar. Ödeme biçimine göre fiyatlarımız değişmez. Sadece ek bir istem olursa o da yapılan işe bağlı olarak faturaya yansıtılır.

pileli sineklik ipi tamircisi
tel sineklik tamircisi
sineklik tamircisi
stor sineklik tamircisi
kapı sineklik tamircisi
akordiyon sineklik kapı tamircisi
sineklik kapı tamircisi
pileli kapi sineklik tamircisi
plise sineklik tamircisi
akordiyon kapı tamircisi
körüklü sineklik tamircisi
sürgülü sineklik ipi tamircisi
plise sineklik tamircisi
pencere sineklik tamircisi
sineklik ipi tamircisi
akordiyon kapı sineklik tamircisi
sürgülü sineklik tamircisi
pileli sineklik ipi tamircisi
pileli sineklik teli tamircisi
sürgülü kapı sineklik tamircisi
pileli sineklik tülü tamircisi
sineklik tamir fiyatları
akordiyon sineklik teli tamircisi
akordiyon sineklik ipi tamircisi

Open chat
Merhaba