Panjur Tamiri Servisi

Binalar kompakt olan yerlerdir. İster ev olsun, ister işyeri birçok mekan benzer parçalardan oluşur. Nitekim mekanın iç kısmında olan alanlar olduğu gibi, dış kısmında da olan alanlar vardır. Panjur da dış alanda olsun ve bilhassa evlere ayrı bir güzellik katan objelerdir. Türk sinemasında pembe panjurlu ev gibi bir klasik ile daha çok gündeme gelen olgu, bugün özellikle müstakil, iki katlı, üç katlı evlerde, dağ evlerinde, çiftlik evlerinde çok değişik model ve türleri ile kullanılıyor.

Lakin her tür nesnenin olduğu gibi bu nesnenin de bir raf ömrü bulunuyor. Gerek panjurda kullanılan malzemelere bağlı olarak, gerek hava koşulları, gerek sürekli aç kapa yapmaya bağlı faktörler ile bir süre sonra panjur tamiri kaçınılmaz hale geliyor. Biz de Sedef Alüminyum olarak  panjur tamiri servisi olarak alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile profesyonel çizgimizden ödün vermeden dünya normlarında çalışıyoruz.

Panjur Tamiri Nasıl Yapılır

Panjur tamiri servisi firmamız referanslarımızdan da net bir biçimde görüleceği gibi bu alanda çıtayı bir hayli yukarılara taşıyan bir kuruluştur. Müşterilerimiz bize gereksinim duyduğu her an için kafalarında en ufak bir soru işareti olmadan ulaşabilirler. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti son derece önemlidir. Hem evlere, hem de panjur olan tüm mekanlara ayırım yapmaksızın hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizlerden bize böyle bir talep geldiği zaman, öncelikle ilgili ekiplerimiz adresinize gelerek gerekli incelemeyi yapıyor. Sonrasında gerekli ise kullanılacak malzeme ve ekipmanı belirliyor. Size yapılacak iş ve süreç hakkında bilgi veriliyor. Akabinde de belirlenen gün ve saatte panjur tamiri sonrasında problem olmayacak biçimde gerçekleştiriliyor. Son kontroller yapılıp, müşteri onayı alındıktan sonra ekiplerimiz adresinizden ayrılıyor. Süreç kısaca bu biçimdedir.

Panjur Tamiri Servisi Fiyatları

Panjur tamiri servisi fiyatlarımız son derece uygundur. Klasik olan bir servis fiyatımız dışında, varsa ek parça değişimleri onlar faturaya yansıtılır. Ödemede de kredi kartı ile ödeme, elden nakit ödeme, şirket hesap numarasına havale gibi ödeme biçimlerinden müşteriler istediğini seçerek ödeme yapabilirler.

Open chat
Merhaba