Duvar Ayna Montajı Servisi

Gündelik yaşamda insanların kullanmakta olduğu çok farklı türden objeler yer alıyor. İşte onlardan bir tanesi de çok farklı büyüklüğü, modeli olan aynalardır. Aynalar kişilerin kendisini görmesini sağlar ve bu noktada birçok insan cebinde taşır. Bunun yanı sıra kullanılan mekanlarda dekorasyonu güçlendiren, derinliği artıran bir boyutu da vardır. Bu noktada da sıklıkla kullanılan objeler duvar aynalarıdır. Evlerin salonlarında, kimi zaman yatak odalarında, niş tarzında olan cafe ve işletmelerde, otellerde duvar ayna farklı ebatlarda asılarak ortama bambaşka bir hava verirler.

Duvar Ayna Montajı Nasıl Yapılır

Lakin birçok objenin olduğu bu objenin özellikle büyük ebatlı olanların montajı başlı başına özel bir iştir. Nitekim biz de Sedef Alüminyum olarak bu alanda titizlikle çalışan bir firmayız ve güvenli bir biçimde duvar ayna montajı servisi olarak yılın 365 günü evlere ve tüm işletmelere alanında uzman, deneyimli bir kadro ile hizmet veriyoruz.

Firmamıza müşterilerden böyle bir talep geldiği zaman, öncelikle olarak ilgili ekibimiz bir ön inceleme yapıyor. Nereye duvar aynası takılacak, aynanın özelliği yani çerçeveli çerçevesiz oluşu gibi parametrelere göre iş planını çıkarıyoruz. Bunun akabinde de müşteri ile belirlenen gün ve saatte, termine tamamı ile sadık kalarak duvar ayna montajı işini, hiçbir biçimde aynaya zarar vermeyecek şekilde gerçekleştiriyor ve son kontrollerimizi yapıyoruz. Düzgün bir biçimde güvenle takıldığından emin oluyoruz. Müşterinin onayını aldıktan sonra hizmet verdiğimiz adresten ayrılıyoruz. Kısaca firmamızın çalışma biçimi böyledir. İlerleyen süreçlerde başka türden bu konuda sorunlar olursa onu da gideriyoruz.

Duvar Ayna Montajı Servisi Fiyatları

Duvar ayna montajı servisi fiyatlarımız piyasa araştırması yapıldığında da net bir biçimde görüleceği gibi hizmet kalitemiz, seri bir biçimde çalışmamız, mutlak müşteri memnuniyeti yaklaşımımız göz önüne alındığı zaman son derece makuldür. Aynanın büyüklüğüne ve ek bir işlem yapılıp yapılmamasına göre fiyatlarımız değişiklikler gösterebilir. Müşterilerimize kredi kartı ile ödeme, elden nakit ödeme, firmamızın hesap numarasına havale yapma gibi ödeme biçimleri sunulur. Müşterilerimiz kendilerine en uygun bir biçimde ödemesini gerçekleştirir.

Open chat
Merhaba