Duşakabin Tamiri Servisi

Duşakabin isimli objelerin günümüzde kullanılmadığı yer nerede ise yok gibidir. Banyoların olmazsa olmaz olan ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle klozet olan, jakuzi, küvet bulunan yerlerde kullanılır. Çok değişik model ve büyüklükleri vardır. Evlerde, otellerde kısaca insanın olduğu birçok yerde kullanılırlar. Lakin dönem dönem duşakabinlerde de sorunlar yaşanabilir. Biz de Sefer Alüminyum olarak tam da sorun yaşandığı noktada profesyonel olarak devreye giriyoruz.

Duşakabinlerde Ne Tür Sorunlar Yaşanır?
İster evlerde olsun, ister işyerlerinde duşakabinlerde sıklıkla yaşanan sorun hareket mekanizmasında olur. Bu ise son derece anlaşılır ve normal olan bir durumdur. Sürekli ıslak bir alanda olunması, nem oranının yüksek olması, duşakabinde kullanılan malzemenin raf ömrünü doldurması ve kalitesi kimi zaman hatalı ve doğru olmayan kullanım biçimleri bu tür sorunlara yol açabilir. Nadiren de olsa camlarda ya da kenar fitillerinde de sorunlar ortaya çıkabilmekte ve doğru zamanda doğru bir uzmana sorunun çözdürülmesi gerekir. Biz de Sefer Alüminyum olarak alanında uzman ve yetkin bir kadroya sahip firma olarak her zaman için büyük küçük demeden yani herhangi bir müşteri ayrımı yapmadan her türden duşakabin sorununun giderilmesini sağlıyoruz.

Duşakabin Sorunları Nasıl Giderilir

Nitekim firmamız duşakabin tekerleği tamiri servisi denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olup alanında tam anlamı ile çarpan bir etkiye de sahiptir. Bize herhangi bir duşakabin arızası geldiğinde öncelikli olarak, müşterimizden sorunun ne olduğuna dair detaylı bilgi alınır. Sonrasında ilgili ekibimiz müşterinin adresine giderek sorunun çözümü için süreci başlatır. Eğer duşakabin tekerleği değişecek ise müşteriye gerekli ön incelemeler yapılıp, parçanın değişeceğine dair emin olunduktan sonra bilgi verilerek süreç başlatılır.

Birinci sınıf uzun yıllar kullanılacak garantili parça değişimi yapılır. Değişim sonrası gerekli olan son kontroller yapılır. Her şeyin düzgün olunduğuna emin olunduktan sonra müşteriye gerekli bilgi verilir. Akabinde de duşakabin sorunu yaşanan yerde ekiplerimiz ayrılır. Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, elden nakit ödeme, banka kartı ile ödeme, firmamızın hesap numarasına havale gibi ödeme seçenekleri içinde müşterilerimiz kendilerine en uygun yöntemle zorlanmadan ödeme yapabilir.

Open chat
Merhaba